Mannenkoor Datheen Grote zaal 19.45-21.45
Startavond -16- +16 van 18.00- 21.45 uur
ds. P. Mulder - Reguliere dienst
ds. P. Mulder - Reguliere dienst
Catechesatie Grote Zaal Groep1 (12-15) 19.00-20.00
Catechesatie Grote Zaal groep 2 (+ 16 ) 20.00-21.00u
Belijdenis Catechesatie Grote Zaal 21.00-22.00 u
Mannenkoor Datheen Grote zaal 19.45-21.45
Studentenkring Keuken 17.15 + Grote Zaal
Jeugdclub -12 Benjamin Clubzolder 10.00-11.30
ds. P. Mulder - Reguliere dienst
ds. P. Mulder - Reguliere dienst
Geen catechesatie
Geen catechesatie
Geen catechesatie ivm Leidens beleg en ontzet
Mannenkoor Datheen,uitvoering Beth-San 19.30
-/+16Jeugdclub Grote Zaal-Clubzolder 19.45-21.45
ds. P. Mulder - Reguliere dienst
ds. P. Mulder - Reguliere dienst
Catechisatie Grote Zaal Groep 1 ( 12-15Jaar) 19.00-20.00u
Catechisatie Grote Zaal 20.00-21.00u Groep 2 ( 16 Jaar en Ouder).
Belijdeniscatechisatie Blauwe Kamer 21.00u
Mannenkoor Datheen Grote zaal 19.45-21.45
Vrouwenvereniging Dorcas Blauwe Kamer 20.00-22.00
Studentenkring Keuken17.15 Clubzolder 18.00
Jeugdclub -12 Benjamin clubzolder 10.00-11.30
ds. H.A. van Zetten - Reguliere dienst
ds. P. Mulder - Reguliere dienst
Catechisatie Grote Zaal Groep 1 ( 12-15Jaar) 19.00-20.00u
Catechisatie Grote Zaal 20.00-21.00u Groep 2 ( 16 Jaar en Ouder).
Belijdeniscatechisatie Blauwe Kamer 21.00u
Mannenkoor Datheen Grote zaal 19.45-21.45
ds. P. Mulder - Bijbellezing
Studentenkring Keuken 17.15 Clubzolder 18.00u
-/+16Jeugdclub Grote Zaal-Clubzolder 19.45-21.45
Leesdienst
ds. P. Mulder - Reguliere dienst
Catechisatie Grote Zaal Groep 1 ( 12-15Jaar) 19.00-20.00u
Catechisatie Grote Zaal 20.00-21.00u Groep 2 ( 16 Jaar en Ouder).
Belijdeniscatechisatie Blauwe Kamer 21.00u
Mannenkoor Datheen Grote zaal 19.45-21.45
Vrouwenvereniging Dorcas Blauwe Kamer 20.00-22.00
Studentenkring Keuken 17.15 Clubzolder 18.00u
ds. P. Mulder - Reguliere dienst
ds. P. Mulder - Reguliere dienst
Catechisatie Grote Zaal Groep 1 ( 12-15Jaar) 19.00-20.00u
Catechisatie Grote Zaal 20.00-21.00u Groep 2 ( 16 Jaar en Ouder).
Belijdeniscatechisatie Blauwe Kamer 21.00u
Mannenkoor Datheen Grote zaal 19.45-21.45
ds. P. Mulder - Dankdag
ds. P. Mulder - Dankdag
Studentenkring Grote Zaal na Avonddienst
ds. G.W.S. Mulder - Reguliere dienst
Leesdienst
Catechisatie Grote Zaal Groep 1 ( 12-15Jaar) 19.00-20.00u
Catechisatie Grote Zaal 20.00-21.00u Groep 2 ( 16 Jaar en Ouder).
Belijdeniscatechisatie Blauwe Kamer 21.00u
Studentenkring Keuken 17.15 Clubzolder 18.00u
Mannenkoor Datheen Grote zaal 19.45-21.45
Vrouwenvereniging Dorcas Blauwe Kamer 20.00-22.00
-/+16 Jeugdclub "Mijn zoon Mijn dochter geef Mij uw hart" Clubzolder/Grote zaal 19.45-21.45
Jeugdclub -12 Benjamin Clubzolder 10.00-11.30
ds. P. Mulder - Reguliere dienst
ds. P. Mulder - Reguliere dienst
Catechisatie Grote Zaal Groep 1 ( 12-15Jaar) 19.00-20.00u
Catechisatie Grote Zaal 20.00-21.00u Groep 2 ( 16 Jaar en Ouder).
Belijdeniscatechisatie Blauwe Kamer 21.00u
Mannenkoor Datheen Kerkzaal 1945-2145 u
Studentenkring Keuken 17.15 Clubzolder 18.00u
Vrouwenvereniging Dorcas Grote Zaal 20.00-22.00
ds. P. Mulder - Bijbellezing
ds. P. Mulder - Reguliere dienst
ds. P. Mulder - Reguliere dienst
Catechisatie Grote Zaal Groep 1 ( 12-15Jaar) 19.00-20.00u
Catechisatie Grote Zaal 20.00-21.00u Groep 2 ( 16 Jaar en Ouder).
Belijdeniscatechisatie Blauwe Kamer 21.00u
Studentenkring Keuken 17.15 + Grote Zaal
Mannenkoor Datheen Grote zaal 19.45-21.45
Jeugdclub -12 Benjamin Clubzolder 10.00-11.30
Leesdienst
ds. P. Mulder - Reguliere dienst
Catechisatie Grote Zaal Groep 1 ( 12-15Jaar) 19.00-20.00u
Catechisatie Grote Zaal 20.00-21.00u Groep 2 ( 16 Jaar en Ouder).
Belijdeniscatechisatie Blauwe Kamer 21.00u
Mannenkoor Datheen Grote zaal 19.45-21.45
Vrouwenvereniging Dorcas Blauwe Kamer 20.00-22.00
Gemeenteavond 30 November Kerk/Irene 20.00u "Dordtse Leerregels".
-/+16 Jeugdclub "Mijn zoon Mijn dochter geef Mij uw hart" Clubzolder/Grote zaal 19.45-21.45
ds. P. Mulder - Reguliere dienst
ds. P. Mulder - Reguliere dienst
Mannenkoor Datheen Grote zaal 19.45-21.45
Studentenkring Keuken 17.15 Clubzolder 18.00u
Jeugdclub -12 Benjamin Clubzolder 10.00-11.30
ds. P. Mulder - Heilig Avondmaal
Catechisatie Grote Zaal Groep 1 ( 12-15Jaar) 19.00-20.00u
Catechisatie Grote Zaal 20.00-21.00u Groep 2 ( 16 Jaar en Ouder).
Belijdeniscatechisatie Blauwe Kamer 21.00u
Vrouwenvereniging Dorcas Grote Zaal 9.00-21.00
Mannenkoor Datheen Kerk zaal 19.45-21.45
ds. P. Mulder - Bijbellezing